Siemens Otomasyon Cihazları

SIMATIC S7-300

SIMATIC S7 300 evrensel kontrolör üretim endüstrisinde özellikle otomotiv ve paketleme endüstrilerine yenilikçi çözümler için tasarlanmıştır. Bu modüller kontrolör merkezi ve dağıtılmış konfigürasyonlara en ideal otomasyon sistemleri olarak hizmet sunar. bu evrensel kontrolör içinde standart otomasyon sistemleri ile entegre edilebilir.

SIMATIC S7-300 evrensel kontrolör montaj alanından kazanım sağlamakla birlikte modüler yapıya sahiptir. Geniş ürün yelpazesi ile gerek merkezi sistemlerin genişletilmesinde gerek göreve göre dağıtılmış yapıdaki sistemleri oluşturmasında kullanılabilir bunun yanı sıra uygun maliyetli yedek parça stokların tutulmasını kolaylaştırır. Etkileyici yenilikler dizileri ile, SIMATIC S7 300 evrensel kontrolör sizin ek yatırım ve bakım maliyetlerinizi koruyan entegre sistemlerdir.

SIMATIC S7-400

SIMATIC proses kontrolör serisinin bir parçası olan S7 400, üretim sahaları ve proses otomasyon sistem çözümleri için tasarlanmıştır. Bu proses kontrolörü proses endüstrisi için özellikle tipik verilerin yoğun olduğu görevler için idealdir.
Yüksek işlem hızı ve kararlı tepki süreleri imalat sanayinde yüksek hızlı makinelerde kısa çevrim sürelerini garanti eder.

Üstün haberleşme kapasitesi ve entegre arabirimleri,tüm sistemlerin kordinasyonu gibi daha büyük görevlerde SIMATIC S7-400 proses kontrolörü idealdir. 
Farklı CPU çeşitleri ile performansta ölçeklenebilirlik ve I/O kapasitelerinde yüksek seviye erişim sağlar. İlave olarak, proses kontrolör sinyal modülleri sistem çalışıyor iken takılabilir veya sökülebilir (hot swapping), daha kolay bir şekilde sistem genişletilebilir veya modüller değiştirilebilir.

SIMATIC S7-1200

SIMATIC STEP7 Basic 10.5 projelendirme yazılımı, S7-1200 mikro PLC ve SIMATIC HMI Basic panellerin basit ve hızlı programlaması, haberleştirilmesi ve devreye alınmasını sağlar. Mikro PLC'nin merkezine, esnek genişleme opsiyonları sağlayacak şekilde farklı tipte I/O ve haberleşme modülleri takılabilir. Sistem; projelendirme yazılımı, kontrolörler ve HMI üniteleri arasında kolay bağlantı ve haberleşme için PROFINET portuna sahiptir.

SIMATIC S7-1500

Barındırdığı pek çok yenilikle yeni SIMATIC S7-1500 kontrolör, maksimum verimlilik için yeni standartlar getiriyor. Böylelikle hem küçük makinelere hem de hız ve kararlılığın talep edildiği karmaşık sistemlere cevap verebiliyor.. SIMATIC S7-1500, maksimum mühendislik verimliliği için TIA Portal'a kesintisiz entegre edilmiştir.

TIA Portal

Totally Integrated Automation Portal ile (TIA Portal) Siemens mühendisliği tekrar tanımlamıştır. TIA Portal en yüksek seviyede sezgisel ve etkin projelendirmeye izin veren ispatlanmış mühendislik platformudur ve tek bir bilgisayar ekranından tüm değer tedarik zincirindeki otomasyon süreçlerinizi optimum şekilde tasarlamanızı mümkün kılar. Bu çığır açıcı yenilik hem daha etkin çalışmanızı sağlar, hem de üretkenliğinizi ve rekabetçi avantajınızı artırır.

SIMATIC WinCC Versiyon 7.0

En yüksek seviyede işletme konforu sunan güçlü, ölçeklendirilebilir Scada Yazılımı...

SIMATIC WinCC Vista'ya uyumludur.
WinCC Versiyon 7.0 ile ilgili en belirgin yenilik Windows 
Vista Look & Feel özelliğidir.
Versiyon 7.0'nın geliştirilmesindeki amaçlardan birisi de ergonomi ve işletim güvenliği konusunda etkin iyileştirmeyi sağlamak için en yeni Windows işletim sisteminin olanaklarını kullanmak olmuştur.
Bununla birlikte, WinCC Versiyon 7.0, Windows XP Professional SP 2 ve Windows Server 2003 işletim sistemleri altında da çalışır.

SINUMERIK

CNC imalat artık daha kolay

SINUMERIK ile CNC imalatı daha keyifli bir hale getirmek mümkün. Nasıl mı? Örneğin iş parçası devreye alıp takım tanıtmanın ne kadar basit olduğunu, ya da kendi orjinal iş parçalarınızı ne kadar kısa sürede yapabildiğinizi görün. Aynı zamanda SINUMERIK ailesi hakkında bilmek istediklerinize, uzman konulara, püf noktalarına ve etkinliklere de buradan ulaşabilirsiniz. Videolar bölümünde CNC imalat hakkında en güncel videoları bulabilirsiniz.

Please reload

contact

CONTACT US

Tel. +90 262 655 39 80

OFiS-R&D :Tübitak Gebze Yerleşkesi​, Teknoloji Geliştirme Bölgesi Gebze KOCAELİ TÜRKİYE

Atölye :Barış Mh. Ahmet P​. Bulvarı NO:75D

Gebze KOCAELİ TÜRKİYE

info@siv-art.net

solutıons

products

Mitsubishi

Siemens 

Flender Coupling

Gearbox

Cavex

Pepperl+Fuchs

Service

&support

Makina Revizyonu

Tezgah Modernizasyonu

Bakım ve Yedek Parça Desteği

7/24 Servis Hizmeti