Hareket Kontrol Ürünleri

Sinamics S120

SINAMICS S120 AC Sürücüler için, besleme ve motor güç kaynakları sadece Enerji Modülü adı verilen bir ünitede birleştirilir. Tek eksenli uygulamalarda enerji modülüne monte edilen özel bir Kontrol Ünitesi (CU 310) sürücü kontrolüne kumanda eder. Çok eksenli uygulamalarda ise, bu, DRIVE-CLIQ yoluyla bağlantı yapılan bir Kontrol Ünitesi (örneğin, CU 320) kullanılarak kumanda edilir. Bu durumda, Kontrol Ünitesi yerine, enerji Modülleri üzerine bir Kontrol Ünitesi (CU) adaptörü bağlanır. SINAMICS S120 AC sürücüleri endüstri sektörlerinin tamamındaki tek eksenli uygulamalar için uygundur

SINAMICS G120C

Güçlü Fonksiyon, Kompakt Dizayn

SINAMICS G120C kendi sınıfında ebat, hızlı devreye alma, kolay kullanıcı kontrolü ve yüksek hata toleransı açısından standartları yeniden tanımlamaktadır.

Kompakt tasarımı ile makine imalatçılarının ve satış dağıtım kanallarının ihtiyaçlarını tam olarak karşılarken; uygulama alanlarını taşıyıcı bantlar, mikserler, ekstruderler, pompalar, fanlar, kompresörler ve genel iş makinelerine kadar genişletmektedir.

Sinamics S210 Servo Sistem

SINAMICS S210 - Kolay, yüksek performanslı ve güvenli servo sürücü sistemi. Siemens, yeni geliştirilen SIMOTICS S-1FK2 motorları ile kullanım için özel olarak tasarlanan dönüştürücüsüyle, 50 W - 7 kW arasında değişen yeni bir servo sürücü sistemi sunuyor. Entegre güvenlik fonksiyonlarına sahip S210 servo sürücüler, hızlı mühendislik sağlıyor. PROFINET üzerinden daha üst seviye bir kontrol ünitesine bağlanan sistemin, bir web sunucusu üzerinden tek tuşla ayarlamaya imkan tanıması devreye almayı kolaylaştırıyor. SIMOTICS servo motorlar ile birlikte çalışarak, minimum yüklerin yanı sıra orta ve yüksek yüklerin son derece hassas hareketlerinin de oldukça dinamik bir şekilde çalışmasını mümkün kılıyor.

TIA Selection Tool'da SINAMICS S210 kolayca seçim yapabilirsiniz. Buradan indirebilirsiniz.

Sinamics V90 Servo Sürücü Sistemi

SINAMICS V90, tek eksenli servo sürücü ve SIMOTICS S-1FL6 servomotorlar, temel servo uygulamalarınız için sorunsuz
çalışmak üzere tasarlanmış bir tahrik sistemidir. Bu sistem pozisyonlama, hız ve tork kontrolü özelliklerini optimize edilmiş
servo performansı ile birlikte sunar.Tak&Çalıştır özelliği sayesinde devreye almak oldukça hızlı ve kolaydır.

 • Optimize edilmiş servo performansı

 • Ekonomik

 • Kolay kullanım

 • Güvenilir operasyon

 • Mod-bus haberleşme

MICROMASTER 440

Birçok geliştirilmiş fonksiyon,

Standart hız kontrol cihazı özelliklerinin yanı sıra kapalı çevrim vektör kontrolü sayesinde pozisyon kontrol gibi hassas hız kontrol uygulamalarını başarıyla yerine getirmektedir. Ayrıca dahili dinamik frenleme modülü sayesinde vinç ve asansör gibi rejeneratif yüklerin kontrolünde de etkin bir performans sergilemektedir.

Kulanım Yerleri,

Konveyör, fan, pompa, üretim makinaları, vinç ve asansör başlıca kullanım alanlarındandır.

MASTERDRIVES

SIMOVERT MASTERDRIVES AC motorların sürülmesi için üretilen sürücü ailesinin adıdır. Bu sürücüler dünyanın heryerinde kullanılmask üzere dizayn edilmiş olup 230V 'tan 690V 'a kadar uzanan şebeke gerilimlerinde çalışabilmektedir ve ayrıca bu konuda tüm sertifikalarada sahiptir.

SIMOVERT MASTERDRIVES endüstrideki tüm alanlarda kullanılabilecek şekilde üretilmiştir ve moduler bir yapıya sahiptir. Farklı ihtiyaçları karşılamak üzere farklı tiplerde üniteler üretilmiştir. 

SINAMICS V20

Sinamics V20 serisi basit kullanım ve uygun fiyat avantajı ile Siemens hız kontrol ailesinin en yeni üyesidir. Hızlı devreye alma, kolay kullanım, zor çevresel koşullara tam dayanıklılık ve maliyet avantajı Sinamics V20 için anahtar kelimelerdir. Dört farklı gövde büyüklüğü ile 0,12 kW - 15 kW güç aralığındadır.

Simodrive

SIMODRIVE 611 makinanızı maksimum verime çıkarmanın yolu.

Simodrive 611 üstün motor sürücü sistemi kombinasyonu ile hızlı ve esnek senkronizasyon sürücü performansını bir çok eksen üzerinde sağlar.

 • moduler transistör puls kontrollü sürücü

 • çeşitli eksen ve sürücü kombinasyon çözümleri için kompakt sistem

 • tüm uygulamalarda esnek adaptasyon sağlar

 • performans modulü ile her motora adaptasyon sağlar

 • kapalı çevrim yapısı ile analog ya da dijital set değer arayüzü ile kapalı çevrim çalışabilir

 • tek modul üzerinde güç desteği sağlar.

 • her zaman genişletilmeye uygundur.

Güç ve Encoder Kabloları

Hareket kontrol uygulamalarının vazgeçilmez bir parçası olan güç ve encoder kabloları, uygulamaya ve kullanılan ekipman özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir.

Please reload

contact

CONTACT US

Tel. +90 262 655 39 80

OFiS-R&D :Tübitak Gebze Yerleşkesi​, Teknoloji Geliştirme Bölgesi Gebze KOCAELİ TÜRKİYE

Atölye :Barış Mh. Ahmet P​. Bulvarı NO:75D

Gebze KOCAELİ TÜRKİYE

info@siv-art.net

solutıons

products

Mitsubishi

Siemens 

Flender Coupling

Gearbox

Cavex

Pepperl+Fuchs

Service

&support

Makina Revizyonu

Tezgah Modernizasyonu

Bakım ve Yedek Parça Desteği

7/24 Servis Hizmeti